Topení

There are no translations available.

Montáž topení, topné systémy

topení

 

Montáže topení obnáší instalaci rozvodů topného systému a zapojení jednotlivých topných těles. Pro zajištění správné funkčnosti celého topného systému je důležité myslet na zajištění správného odtahu splodin vzniklých při vytápění a také správné nadstavení regulace tepla z důvodu efektivního způsobu vytápění místností.

 

Jsme profesionálové ve svém oboru, kteří svým klientům nabízí montáže a opravy rozvodů a jejich zařízení ve vztahu k topnému systému a rozvodům plynu a vody.

Nabízíme realizaci montáží rozvodů z těchto materiálů:

  • ocel

  • měď

  • plast

  •  

    Provádíme montáže různých kotelen a předávacích stanic jakýchkoliv velikostí. Provádíme regulace, dodáváme a instalujeme podlahové topení, jehož součástí jsou rozvody radiátorového topení. Naše služby, se kterými přichází na trh s instalací topných systémů, se také vztahují na dodávky a realizaci různých kotlů, tepelných zařízení různých značek a typů, dále bojlerů a dalších topných součástí.

    Přejete-li si do vašeho tepného systému zakomponovat také tepelné čerpadlo, není to pro nás problém. Taktéž instalace a zapojení elektrokotlů patří do seznamu našich služeb.